E2E-X10D1-N 5M
- 型號描述:
Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30
SENSOR PROX
- 型號:
- E2E-X10D1-N 5M
- 品牌:
- Omron Automation and Safety
- 1
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- Cylinder, Threaded - M30
- Output Type
- NO, 2-Wire
- Sensing Distance
- 0.394" (10mm)
- Shielding
- Shielded
- Operating Temperature
- -25°C ~ 70°C
- Termination Style
- Cable Leads
- Voltage - Supply
- 12V ~ 24V
- Material - Body
- Nickel-Plated Brass
- Sensor Type
- Inductive
- Ingress Protection
- IP67
- Indicator
- LED
- Response Frequency
- 400Hz